email tisk

2014-08-21 18:44:07 | zobrazeno: 1670x
Změna designu bydlení díky novým garnýžím. Komerční sdělení.

Chcete změnit bydlení? Zkuste vyměnit garnýže!

Nebaví Vás už stávající design bytu? Chcete změnu? Zkuste nejdříve vyměnit garnýže. Přestože se zdá, že garnýže jako doplněk domácnosti mají na pohodlí bydlení jen malý efekt, opak je pravdou. Pokud vyměníte staré garnýže a záclony za nové, hned uvidíte tu změnu. 

Máte obavy z vysoké ceny garnýží? 

Dávno už jsou časy, kdy Vás i obyčejné garnýže a záclony vyšly na několik tisíc. Díky moderním technologiím můžete mít nové garnýže včetně záclon již od několika stakorun. Záleží pouze na využití garnýží. Jiné garnýže budete chtít do obýváku moderního rodinného domku a jiné třeba na chatu. 

Přehled základních typů garnýží

  • Dřevěné garnýže - levné dřevěné garnýže lze koupit v libovolné délce v cenách od 80 Kč za 1,2m až po 400 Kč za 400 cm garnýž. Jeden centimetr obyčejné dřevěné garnýže Vás tak vyjde na méně než 1 Kč. Navíc veškeré potřebné příslušenství jako hmoždinky a vruty obdržíte zcela zdarma.
  • Levné kovové garnýže - vyrábějí se většinou ve tloušťce 16 nebo 19 mm a mezi jejich hlavní přednosti, samozřejmě kromě pěkného vzhledu, je jejich značná odolnost. Když je řádně přivrtáte, tak Vám vydrží věčnost a nerozhází je ani malé dítě nebo kočka pověšené na zácloně. 
  • Plastové garnýže - ideální jsou třeba do koupelny, sklepa nebo jiného vlhkého prostředí. Cenově opět vychází řádově kolem 1 Kč za 1 cm garnýže. Poměr cena - výkon je dle našeho názoru u levných plastových garnýží úplně skvělý.
  • Luxusní garnýže - cenově se pohybují v řádech 1-2 000 Kč, ale stojí to za to. Do draze vybaveného obývacího pokoje by se ani nic jiného nehodilo. Tyto luxusní garnýže jsou typicky vyrobené z nerezové oceli a velmi pečlivě je kontrolována jejich kvalita. 

Garnýže už máme a co záclony?

Na záclony se podíváme zase v dalším článku.