email tisk

2008-03-19 16:22:09 | zobrazeno: 2643x
Pozor na virus "práce" ...

Pozor na virus PRÁCE. Toto varování je velmi naléhavé. Chraňte se před virem, který se šíří pod názvem PRÁCE!

Pokud obdržíte nějaký druh PRÁCE elektronickou poštou, z internetu a nebo například od kolegy, v žádném případě zásilku NEOTEVÍREJTE.

Virus se vyskytuje a šíří již delší dobu. Všichni, kdo se dostali do styku s PRACÍ nebo se na ní třeba jenom podívali, přišli o svůj společenský život a jejich mozek přestal normálně fungovat. Přijdete-li do styku s PRACÍ prostřednictvím elektronické pošty případně jiným způsobem, mužete se viru zbavit, jestlize ihned pošlete svému nadřízenému zprávu s následujícím textem v záhlaví: "Už mám dost těch sraček... jdu do hospody." PRÁCE vám okamžitě automaticky vypadne z hlavy.

Dostanete-li PRÁCI na papíře, jednoduše dokument uchopte a vhoďte do koše. Oblékněte se, odeberte se se dvěma přáteli do nejbližšího baru a tam si dejte pivo nebo velký panák. Opakujete-li tento postup 14x, zjistíte, že PRÁCE už na Vás nemá nejmenší vliv a že nejlepší kreslený film všech dob je Krteček.

Pošlete tuto zprávu všem přátelům, které máte v adresáři elektronické pošty. Jestliže nemáte v adresáři žádné přátele, virus PRÁCE již s největší pravděpodobností destruktivně zasáhl Váš život.

Související obrázky