Vložit vlastní test

Nejste přihlášen. Pokud se přihlásíte, bude test automaticky přidán k Vašim testům a v budoucnu ho budete moci upravovat a zobrazovat si speciální statistiky.

Kategorii testu zvolí administrátor. Případně vytvoří novou.

název testu:
komentář k testu:
(čeho se test týká apod.)
počet otázek
(nemusíte použít všechny):
počet možností u otázky
(nemusíte použít všechny):
 
Vyplňte, prosím, kontrolní součet (ochrana proti SPAMu):
 5 + 10 =
 

Pravidla pro vkládání testů

1. Smíte vložit pouze vlastní testy, na které máte plná autorská práva.

2. Rozhodně nevkládejte nic, co není Vaše, nebo nepatří mezi obecné znalosti/dovednosti.

3. Používejte diakritiku.

4. Pište česky a dodržujte pravidla českého pravopisu, pokud není test jazykový a nezařadili jste ho do příslušné kategorie.

5. Vkládejte testy pouze na věci, které dobře znáte. Pokud si správnou odpovědí nejste jistí, test nevkládejte. Není v našich silách všechny testy kontrolovat a opravovat. Ostatní uživatelé si toho ale všimnou a VY budete vypadat jako hlupák.

6. Pokud zjistíme, že vkládáte schválně chybné odpovědi, už nebudete mít na tento web v budoucnu přístup. (A to by byla škoda.)

7. Test nesmí obsahovat otázky týkající se Vaší osoby. Např. Jsem hezký?, Vytvořil jsem to pěkně?, Jak se jmenuji ? atd.

8. Pokud se nám test bude zdát hloupý, nebo nevhodný, můžeme ho smazat. Pokud si ho nikdo delší dobu nevyzkouší, bude smazán.

9. Test může mít maximálně 50 otázek a max. 10 odpovědí k jedné otázce. Pokud nechcete "políčka" pro další otázky/odpovědi využít, nic do nich nepište.
Prázdná políčka (text otázky/odpovědi) budou automaticky odstraněna.

10. Tuto aplikaci nesmíte bez písemného svolení používat pro komerční účely. Pokud mi ale napíšete email a budete ochotni zaplatit sponzorský dar, možné to bude. Navíc dostanete speciální funkcionalitu, kterou ostatní nemají.

login | registrace